Telefon
WhatsApp
7/24 Konya İçi Yol Yardım

Hakkımızda

Hakkımızda

Yıldıztepe Oto Lastik şubemiz Petlas ana bayi olmasının yanı sıra Starmaxx, Falken ve Dunlop gibi markaların da lastik satışını bünyesinde bulundurmaktadır. Yıldız Petrol olarak yola çıkan işletme beraberinde Oto yıkama ve çeşitli birçok hizmeti müşterilerine sunarak her geçen zaman işletme sayısını arttırmaktadır. Yıldıztepe Oto Lastik şubesinde Konya içi yol yardım ve şube içi lastik onarım, lastik oteli gibi çeşitli birçok hizmet sunmaktadır.

Lastik Oteli sayesinde lastikler bodrumlarda çürümeye bırakılmayıp Yıldıztepe Oto Lastik tarafından özenle korunarak bir sonraki kullanım dönemine dek uygun ortamda saklanmaktadır. Sunmuş olduğumuz lastik onarım hizmeti sırasında ücretsiz yararlanabileceğiniz cafe hizmetinden yararlanma imkanı bulursunuz. Hem aracınız ile ilgili işlemleri takip ederken bir yandan da dergi ve gazetlerinizi kahve eşliğinde okuyarak bekleme zamanınızı daha verimli geçirebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin konforu için mekan iç dizayn ve cafe iç dizayn çalışmalarımız özenle gerçekleştirilmiştir. Üstelik siz masanızda kahvenizi yudumlarken beklemiş olduğunuz araç lastiğinizin hangi işlemde olduğunu da birebir görebilmektesiniz. Yıldıtepe Oto Lastik ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin konforu ve daha hızlı işlemleri için herşeyi düşündük. Sizi de hızlı hizmet ve konfora bekliyor olacağız.

EN UYGUN FİYATLI LASTİK SEÇENEKLERİMİZ İÇİN Hemen Arayın! +90 546 516 01 21

SİZİ ARAYALIM