Yıldıztepe Oto Lastik, Petlas ana bayi olmasının yanı sıra Starmaxx, Falken, Dunlop gibi markaların da temsilciliğini siz değerli müşterileri için üstlenmektedir.

TAKIP ET:

İletişime geçin!

Kosova Mahallesi Veysel Karani Caddesi No:217/F Yıldız Petrol İçi, Selçuklu/Konya

Yol Yardım

Yol Yardım

Yol Yardım

Konya İçi Yol Yardım hizmetimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilimiz için 7/24 Konya İçi Yol Yardım hizmeti sunmaktayız.

Konya İçi 7/24 Lastik Yol Yardım

Ulaşmak için hemen tıklayıp arayınız.

+90 546 516 01 21              0 (332) 261 21 41

Konya’da lastiğiniz patladı ve yolda kaldıysanız hemen bizi arayarak 7/24 yol yardımı talep edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızı arayın aracımız yerinde tespit ile aracınızdaki lastik tamirini gerçekleştirsin, Konya lastik tamiricisi Yıldıztepe Oto Lastik olarak yanınızdayız. Siz yolda mağdur olmayın diye biz 7/24 çalışarak zor anınızda yanınızda oluyoruz. Firmamız 7 gün 24 yol yardım  hizmeti ile sizi ve ailenizi yolda bırakmamaktadır. Konya merkez içi yol yardımı ile yanınızdayız. En iyi hizmet garantisi ile çıktığımız yolda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu yüzden çalışmalarımızı müşteri odaklı yapmakta ve sizin için kolaylıklar sağlamaktayız. Bunlardan birisi da Yol yardımı hizmetimizdir.

Konya Oto Lastik Tamiri, 24 Saat Lastik Tamiri, Mobil Lastik Tamiri ile size 7/24 hizmet vermekteyiz. En kaliteli lastik yol yardım hizmeti için çekinmeden arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Minibüs ve Otobüs Lastikleri ve tamiri
  • Yol Yardım ile yerinde lastik tamiri ve yol yardım aracı ile araç çekici
  • Kamyon, Traktör gibi her tür arazi aracı için yerinde acil lastik değişimi
  • Konya 24 saat açık lastik tamiri hizmeti
  • Oto lastik tamiri ve lastik satışı hizmeti
SİZİ ARAYALIM